O mně

Hello

tady Majlouw!

Vidíte na fotce toho mužně zarostlého fešáka, co umí házet prasátka rameny? Tak to jsem já, dobrodruh na kole, který slyší na jméno Míla. Kámoši mi ale přezdívají Majlouw. (Občas mi řeknou i „ty vole“, ale nestěžuju si. Pořád je to lepší, než kdyby na mě volali „Hej ty s tou chlupatou bradou“.)

Zbožňuju cestování a ze všeho nejradši se přitom pohybuju na dvou kolech. Na těch, který musím pohánět vlastníma nohama. Jo, mám na mysli kolo. Jednou jsem se takhle hecnul a šlapal z Neapole až do Cerhenic, mojí rodné hroudy. A protože miluju Asii a jsem tam pečenej vařenej, tak se tento rok pokusím dojet z českého Knedlíkova až do íránského Kebabistánu. (Letadlem by to sice bylo rychlejší, ale letenky stojí majlant – a rodiče mi přestali dávat kapesný. Tak si tu štreku holt musím odmakat sám :- Splním si tak svůj velký cestovatelský sen a snad přitom i přispěju na dobrou věc. A jako bonus budu mít parádně vypracovaný lejtka a hýždě (slyšel jsem, že na to dámy letí).

A kdo další se téhle ztřeštěnosti ještě účastní? Kromě mě už jen moje kolo. Má to svoje výhody. Tak například se s ním nemusím dělit o místo ve stanu a o svačinu. A zaručeně mi do ničeho nebude kecat 🙂

Celé to vypukne v červnenci, kdy v plné polní vyjedu z Cerhenic. Pak to vezmu přes Rakousko, Slovensko, Maďarsko, Srbsko, Bulharsko a Turecko. Možná si dám kousek i přes Rumunsko. A v Íránu uvidím, jak na tom bude moje tělo a kapsa. Když ani jedno nebude krvácet, tak pojedu dál. Prostě proto, že rád překonávám nejen státní hranice, ale i ty svoje.

Tak se zatím mějte! A občas se sem zaskočte podívat, jak mi to j(e)de 🙂

0
procestovaných zemí
0
dní na cestách
0k
pořízených fotografií
0
nových přátel